VLACHOVO BŘEZÍ x TJ SMRČINA HORNÍ PLANÁ

06.05.2013 11:55

H.Planá-

Beránek, V.Ryneš, Grmela, Kostínek, Mražík (53.Gajdoš), P.Schönkypl, Rada, Koršala, Friedl, Boháč, Koritar (73.Novák). Domácí své hrbolaté hřiště mají pěkně zmapovaný a tak se jim na tom lépe nakopávalo, my s tím měli velké problémy a za první půli sme měli jen střelu Koritara 22 min kterou golman Kadlec vytáhl na roh. 55 minuta domácí rozhodli když Beránkovi míč vypadnul a jeden z domácích hráčů trefil ruku P.Schönkypla a pískala se penalta. K té se postavil Polanský a tu jistě proměnil 1:0. Domácí pak ještě trefily tyč 65.min Kaczkem. Zbytek zápasu jsme pak hráli do plných a proti takovým brouskům uz to bylo těžké. Pro zranění nedohrál Koritar na kterého měli zvlášť políčeno. Z jedné porážky si hlavu neděláme ješte je přednámi pár důležitějších zápasů.